Будинок з колоди відгуки власників плюси і мінуси 4

29.05.2018

Будинок з колоди: відгуки власників, плюси і мінуси

З найдавніших часів на Русі рубалися дерев’яні хати і терема. У міру вдосконалення технологій будівництва стали з’являтися інші, більш сучасні матеріали. Однак і донині будинок з бруса вважається самим довговічним, екологічним, надійним і міцним. І не дивно, що саме такий варіант матеріалу вибирають господарі при будівництві заміських котеджів. При цьому багато хто воліє звести свій будинок з оциліндрованих колод. Відгуки власників вже готових котеджів стверджують, що цей матеріал доступний за ціною і зручний в роботі. До того ж він має гарний якістю і має тривалий термін експлуатації.

Дерев’яні будинки

Сьогодні складно знайти таку людину, яка б не мріяв жити у власному котеджі, побудованому з екологічно чистого матеріалу. А можливо це лише при використанні дерева. З давніх часів люди вважали за краще жити саме в таких будинках. Вважалося, що всі його приміщення, просочені деревним духом, благотворно впливають на настрій і самопочуття людини. А що може зрівнятися з фасадом такого будинку? З ним не можна зіставити дизайн навіть самих суперсучасних споруд.

Будинок з колоди відгуки власників плюси і мінуси 4

Саме тому великою популярністю у споживачів користуються будинки, зведені з оциліндрованих колод. І це незважаючи на те, що їх собівартість на двадцять п’ять відсотків перевищує витрати на каркасні будинки.

Що таке оциліндрованої колоди?

Що ж являє собою цей матеріал? Це звичайне колоду, яке обробили на спеціальному верстаті, де встановлена ​​система фрез-оцилиндровки. Застосовують такі механізми вже більше століття. Однак спочатку колоди на них оброблялися для установки в якості ліхтарних стовпів.

Будинок з колоди відгуки власників плюси і мінуси 4

Після верстата матеріал набуває вигляду ідеальних циліндрів, що мають однаковий діаметр і форму. Основна перевага таких колод укладено в їх поверхні. Після проходження обробки на верстаті вона стає круглою і рівною. Зовнішній вигляд матеріалу приваблює багатьох споживачів, незважаючи на те, що деревина при обробці втрачає значну частину самого міцного свого шару — заболоні.

Для подальшого використання в будівництві оцилиндрованні колоди торцюють. Також в них створюються венцовие чашки і пази. Можлива і подальша механічна обробка поверхні матеріалу. Так, одні колоди залишають опуклими з двох сторін, а в інших роблять плоскою ту частину, яка буде розташовуватися всередині побудованого будинку. Далі матеріал піддається обробці різними складами для додання йому протипожежних і антисептичних властивостей.

Види оциліндрованих колод

Атмосфера, що панує в дерев’яному будинку, надовго запам’ятається тим гостям, які проживають в цегляному або панельному котеджі. Вона характерна чистим повітрям, який просочений ефірними маслами.

Побудувати будинок з оциліндрованих колод можна з використанням різних хвойних порід дерева. Найміцнішими з них вважаються ангарская сосна, кедр, а також модрина. Саме ці породи найчастіше використовуються при будівництві дерев’яних будинків.Будинок з колоди відгуки власників плюси і мінуси 4

Колоди з оцилиндрованного колоди

Зустріти це дерево можна тільки поблизу Іркутська. Ангарська сосна володіє високим відсотком міцності і хорошої смолянистих. При використанні цієї породи вийде чудовий будинок з оциліндрованих колод. Відгуки власників підтверджують, що в процесі експлуатації деревина оцилиндрованного колоди стає трохи червонуватою. Цей відтінок дозволяє уникнути додаткової обробки і декорації фасаду та приміщень будинку. Скільки коштує таке оциліндрованої колоди? Ціна за куб матеріалу знаходиться в межах 9000 рублів.

Колоди з модрини

Високою твердістю володіє будівельний матеріал, виготовлений з цієї породи. Модрина за своєю якістю поступається лише буку, але при цьому коштує набагато дешевше. Якщо ви побажаєте придбати таке оциліндрованої колоди, ціна за куб, запропонована постачальниками, складе від 11 000 до 15 000 рублів.

Будинок з колоди відгуки власників плюси і мінуси 4

Цікаво те, що модрина набирає свою міцність вже після зведення будівлі. Такий матеріал має високу пожежобезпечність і може витримати великий перепад температур. Примітно і те, що інтер’єр будинку з оциліндрованих колод модрини не вимагає додаткового доопрацювання.

Колоди з кедра

Описані вище дерева мають масу переваг. Однак самим якісним матеріалом для будинків вважають все ж кедр. Він має високу стійкість до гниття і органічного руйнування. Багато хто схиляється на користь кедрового матеріалу, зводячи будинок з оциліндрованих колод. Відгуки власників підтверджують те, що їх будівлі в подальшому служать довго без будь-якого істотного ремонту. Крім того, господарі залишаються задоволені стильним зовнішнім виглядом свого будинку, а також незвичайної міцність і низьку теплопровідність стін, що дозволяє створити в приміщеннях комфортну для людини температуру.

Деревину кедра відрізняє і наявність ефірних масел. Саме тому люди, що живуть в такому будинку, відчувають себе краще, менше хворіють на простудні захворювання і рідко страждають від головних болів. Таким чином, будівництво з оциліндрованих колод кедра — вельми вигідний варіант, хоча і порівняно дорогий. Вартість одного куба такого матеріалу знаходиться в межах 13 000-17 000 руб.

Початковий етап будівництва

До того як приступити до зведення житла, знадобиться переглянути проекти будинків з оциліндрованих колод і вибрати відповідний для себе варіант. На сьогоднішній день вони представлені у великій різноманітності. При цьому слід врахувати, що зруб будинку з оциліндрованих колод збирається аналогічно конструктору. Саме тому в кресленнях не повинно бути ніяких неточностей. Допущена помилка здатна привести до краху всіх будівельних робіт. Для того щоб цього не допустити, слід замовляти проекти будинків з оциліндрованих колод тільки у серйозних організацій, що мають у своєму штаті висококваліфікованих співробітників. Досвідчені архітектори складуть грамотні креслення і завдадуть необхідну маркування на матеріали. Все це дозволить будівельній бригаді без труднощів зібрати замовлений вами будинок.

Коли найкраще почати зведення житла?

Після затвердження проекту можна починати будувати будинок з оциліндрованих колод. Відгуки власників і професіоналів радять приступати до цих робіт взимку. Це час найкращим чином підійде для початку будівництва. Закінчиться зведення навесні, а восени, після повної усадки, може бути проведена обробка будинку з оциліндрованих колод.

Купівля колод

Важливим фактором для зведення якісного і міцного будинку є правильний вибір матеріалу. У цьому питанні знадобиться дотримуватися таких критеріїв, як діаметр і довжина колоди. Визначитися потрібно і з породою використовуваної деревини.

Будинок з колоди відгуки власників плюси і мінуси 4

Так, великий діаметр колоди буде вказувати на те, що воно вже повністю сформовано, а, отже, не деформується. Що стосується довжини, стандартним вважають шестиметрове колоду. Однак замовити брус можна як довше, так і коротше.

збірка будинку

Укладання колод проводиться дуже швидко, так як з’єднувальні елементи і потрібні деталі виробляють на заводі. На будівельний майданчик матеріал потрапляє вже готовим. Зведення стін проводиться за зрубної технології. Вона полягає в укладанні вінців. Оциліндрованниє колоди поверх фундаменту розташовують на подкладной дошці, товщина якої повинна бути більше п’яти сантиметрів. Далі бруси укладають один на одного, застосовуючи шаховий порядок. Їх кріплення здійснюється за допомогою нагелів. З огляду на те, що конструкція буде давати усадку, її опорні стовпи заздалегідь оснащують домкратами. В отворах ж влаштовують спеціальні стяжки.

Будинок з колоди відгуки власників плюси і мінуси 4

Утеплення будинків з оциліндрованих колод проводиться із застосуванням клоччя, моху, джуту або льону. Деякі нюанси виникають при зведенні покрівлі. Справа в тому, що між її кроквами неможливо укласти утеплювач. У зв’язку з цим поверх них нашивають вагонку і натягують пароізоляцію. Далі на цю конструкцію викладається жорсткий утеплювач, а потім — лати і шар гідроізоляції. Після прибиваються OSB-плити. Така технологія монтажу зберігається незалежно від того, який тип покрівлі обраний на стадії проектування.

Будинки з оциліндрованих колод ціни можуть мати різні. Все буде залежати від:

Будинки з оциліндрованих колод одноповерхові обійдуться дешевше. Для них не знадобиться здійснювати доставку великої кількості балок перекриттів.

Будинок з колоди відгуки власників плюси і мінуси 4

Іноді перші два вінця роблять з найдорожчого матеріалу — модрини. Це дозволить вберегти від гнилі і вологи будинку з оциліндрованих колод. Ціни на бруси з модрини досить високі, що відразу підніме вартість будівництва. У попередньо складеної фахівцями кошторисі ви зможете ознайомитися з цінами на виготовлення і монтаж силового комплекту будинку. Все це також безпосередньо вплине на суму, яку доведеться віддати за оциліндрований будинок. В середньому при площі близько ста квадратних метрів знадобиться викласти 1 млн. Руб.

Плюси будинків з оциліндрованих колод

Основною перевагою таких котеджів є використання безпечних і екологічно чистих матеріалів. Натуральне дерево позитивно впливає на здоров’я людини, створюючи сприятливий мікроклімат в приміщеннях. Важливим плюсом використання оцилиндрованного бруса є і те, що він не сприяє виникненню алергічної реакції. Такий будинок буде повністю безпечний навіть для маленьких дітей.

За відгуками господарів дерев’яних котеджів, плюсом такої споруди є істотна економія на придбанні кліматичного обладнання. Унікальні властивості дерева дозволяють підтримувати оптимальні значення рівня вологості, а також створюють прохолоду в найспекотніші дні і дарують тепло в холоди.

Використовувані для спорудження будинку породи дерев відрізняються своєю довговічністю, надійністю, підвищеною міцністю і щільністю. Крім того, їх природна краса дозволяє не витрачати додаткові кошти на внутрішню обробку приміщень.

При будівництві будинку за типовим проектом терміни зведення робіт мінімальні. Зруб з оциліндрованих колод збирати нескладно. Процес зведення значно спрощують спеціально влаштовані в матеріалі пази і чаші.

Важливим плюсом будинків з оциліндрованих колод є їх більш низька вартість у порівнянні, наприклад, з цегляними. Саме тому дерев’яну конструкцію прийнято вважати бюджетним варіантом.

Будинок з колоди відгуки власників плюси і мінуси 4

Перевага будинків з оциліндрованих колод полягає в їх неперевершеному зовнішньому вигляді. Дизайн таких будівель неодмінно викличе захоплені погляди гостей. Крім того, будинки з оциліндрованих колод мають відмінні тепло- і звукоізоляційні властивості. Це дозволяє заощадити на покупці утеплюють.

Мінуси будинків з оциліндрованих колод

До основних недоліків таких будівель відноситься період будівництва. Фахівці рекомендують при зведенні будинків з оциліндрованих колод робити перерву в роботах на півроку. Цей час необхідний для завершення процесу усадки.

Крім того, дерев’яні будови мають низьку стійкість до вогню. Для того щоб будинок був максимально надійний і мав високий рівень безпеки, поверхня оциліндрованих колод потрібно обробляти спеціальними розчинами.

Натуральне дерево потребує також в захисті від негативного впливу навколишнього середовища. Наприклад, підвищена волога неодмінно призведе до появи грибків і плісняви, а також викличе процес гниття бруса. Знищують дерево і різні шкідники. Саме тому бруси повинні бути оброблені спеціальними захисними засобами.

Природні явища у вигляді вітру можуть привести до скручування колод. Це також є недоліком таких будинків. Деформація оциліндрованих колод може виникнути під впливом опадів і сонячних променів. Щоб не допустити цих неприємних явищ, за матеріалом потрібно постійно стежити, замазуючи щілини спеціальними складами. В іншому випадку через зазори всередину будинку легко проникне волога.

Короткий опис статті: Будинки з оциліндрованих бруса плюси і мінуси, будинки з оциліндрованих бруса плюси і мінуси, будинок з оциліндрованих колод відгуки власників оциліндрованої колоди ціна за куб будинку з оциліндрованих колод ціни

Джерело: Будинок з колоди: відгуки власників, плюси і мінуси

Також ви можете прочитати

No Comments

Leave a Reply