Будівництво лазні під ключ 3

29.05.2018

Будівництво лазні під ключ. Ключі бувають різні

Будівництво лазні під ключ 3Споруда будинку або «Будівництво лазні під ключ» &# 8212; дуже заманлива пропозиція. Як у казці -прінесут ключик на тарілочці. Ніяких турбот і клопоту. А скільки коштує ключик? Яка ціна у тарілочки? Але найцікавіше те, що «під ключ» &# 8212; кожен розуміє по-своєму.

Побудувати баню під ключ, але ключ я виберу сам!

В теорії будівництва фраза під ключ означає &# 8212; раптом в один прекрасний день Вам повідомляють: «лазня побудована, можна паритися». Казка, краса! Ні бетонних робіт, ні нагляду за будівельниками, ні переживань з приводу випадково розлитої банки фарби і втрачених цвяхів, ніяких перевірок кількості відходів в розмірі 30%. Очі не бачать &# 8212; серце не болить. Особисто мій досвід будівництва говорить, що якщо замовник присутній при будівництві на всіх етапах, то тим більше його бажання відмовитися від цього ключа! Тому що в ході будівництва починаєш розуміти:

  • так розмазати фарбу я і сам міг, особливо якщо платити по 3 долари за метр квадратний;
  • прибити плінтус до підлоги по долару за метр &# 8212; так тут роботи на 20 хвилин !;
  • навіщо платити за оренду будівельних лісів, якщо можна було обійтися двома дерев’яними козлами-підмостками ?!
  • а чому мені треба оплачувати покупку відер, десятка пар рукавиць, інструменту який надалі виявиться зайвим для мене?

Будівництво лазні під ключ 3

Список будівельних робіт, на яких можна було заощадити починає збільшуватися зі зростанням ціни на ці роботи. І в певний момент ти приймаєш рішення: Треба з іншого боку подивитися на цей ключ і взагалі прийняти рішення: чи потрібно мені будувати під ключ? Може краще з друзями після роботи під музику пофарбувати баню зовні і запити все це холодним пивом?

Передбачаю якийсь сарказм у відповідь. Звичайно є речі які самому &# 8212; ну ніяк не здолати. Або сил не вистачить, або часу не знайдеться. Але будь-який господар будинку середнього достатку обов’язково може знайти великий список робіт, які він може виконати сам і не переживати з приводу якості проведених будівельних робіт. Саме так я і будував свій перший будинок. І ключ до нього вийшов значно дешевше, я ж сам його вибирав!

А червону стрічку, тарілочку під ключ від лазні можна легко організувати і оформити з друзями, які допомагали будувати Вашу лазню. Ключ вибирайте самі!

Ключі бувають різні або на чому можна заощадити при будівництві лазні?

Я просто наведу перелік будівельних робіт, які краще замовити у професійних будівельників або виробників. Саме ці важливі роботи можуть не тільки в подальшому заощадити Ваші гроші, але і полегшити виконання оздоблювальних робіт, зменшити витрати на будівельних роботах.

  • брус ручної обробки &# 8212; низька ціна, багато роботи, погана якість поверхні, необхідна додаткова шліфування і обробка поверхні;
  • погана підгонка вінців і ручне виготовлення замків бруса призведе до збільшення витрат міжвінцевого утеплювача, викличе необхідність використовувати герметик для закладення щілин і швів між вінцями зрубу лазні, підвищується ймовірність проведення додаткової термоізоляції стін лазні;
  • неструганої поверхню бруса &# 8212; підвищена витрата фарби;
  • використання сирого матеріалу в виробництві бруса &# 8212; знижена опірність конструкції лазні грибків, гнилі і цвілі;
  • ручна підгонка замків вінців зрубу лазні &# 8212; значне збільшення термінів будівництва з усіма наслідками, що випливають&# 8230;

Тому, особисто я, вибрав варіант коли вінці зрубу будуть виготовлені з профільованого бруса на заводі з високою точністю, що дозволить різко зменшити час збирання і отримати поверхню конструкції лазні ідеальної для фарбування з мінімальними тріщинами, зазорами і швами. Конструкція лазні з сухого матеріалу камерної сушки менше схильна до деформації і довше прослужить. Збирати такі готові комплекти з деталей виготовлених на верстаті &# 8212; одне задоволення і може бути виконано двома людьми без особливої ​​підготовки. Саме цей факт і дозволить заощадити на найголовнішому &# 8212; вартість будівельних робіт.

фундаментні роботи &# 8212; справа колективно-масове, важке &# 8212; але здійсненне. Самому робити не рекомендую. Зведення даху по наявному проекту лазні теж можна виконати двом людям, особливо якщо один з них вже збирав даху.

Оздоблювальні роботи в уже зведеному і накритому зрубі (коли не капає на голову і дме холодний вітер) можна поступово робити самому. Розмір проекту лазні 4 х5 дозволяє це з легкістю. Висота стель не вимагає будівельних лісів, розміри кімнат визначили невеликі габарити деталей і розмірів утеплювачів. А наш спільний друг Гугл завжди підкаже як виконати ті чи інші роботи. Тільки тоді Ключ від лазні вийде маленький, надійний і одночасно дешевий.

Звичайно, якщо ваш бюджет будівництва лазні під ключ не обмежений в розмірах &# 8212; краще запросити бригаду у якій в арсеналі є і великий досвід, і необхідний інструмент, і достатня кількість фахівців, щоб швидко і надійно побудувати Вашу лазню під ключ! Але це вже зовсім інша історія, яку можна назвати так: Як купити готову лазню?

Короткий опис статті: Лазні з бруса недорого під ключ, лазні з бруса недорого під ключ

Джерело: Будівництво лазні під ключ

Також ви можете прочитати

No Comments

Leave a Reply