Мобільні пересувні лазні

07.05.2018

Мобільні пересувні лазні. фото

Мобільні пересувні лазніЯкщо ввести в пошуковій системі запит про мобільних лазнях, то 20% картинок — це сиськи-письки, а не пересувні лазні. Чому приставка «мобільна» до такого популярного виду оздоровлення як «баня» робить такий крутий ухил до сексуального застосування легкої пари !? Пересувні лазні стали не засобом доставки пара в недоступні місця, а перетворилися в доставку сексу в місця «кудись подалі» від очей.

Для початку треба сформувати правильний понятійний апарат, для того щоб розмовляти однією мовою. Класифікуємо лазні за деякими ознаками. Найлегше я визначу баню для походу. Аж надто багато у неї параметрів, які різко виділять її від інших маленьких «спітнілих пристроїв»

Похідні мобільні лазні

Це лазні, які найчастіше можуть транспортуватися в багажнику легкового автомобіля. Головний критерій — мала вага і обсяг, які повинні дозволяти переносити їх в руках. Їх носять в походи і возять на пікніки з компанією друзів. Таку лазню нести в похід з дівчиною на пару, то після нетривалого переходу не захочеться ні лазні, ні дівчата. Не дивлячись на те, що грубка такого пристрою дуже легка, маленька і тонкостінна — це все-таки вагомий шматок металу!

Мобільні пересувні лазні

Найпоширеніші моделі таких лазень, це, наприклад, похідна лазня «Алтай» такими параметрами:

  • Готовність лазні до застосування в весняно-літній період — 15-20 хвилин;
  • Піч (14 кг) з однойменною назвою забезпечена пристроєм отримання пара. Звичайно, важко уявити інший спосіб отримання пара за такий рекордно короткий час! Теплодар має величезний досвід виробництва таких сталевих пораобразователей. Таку піч і я експлуатую в своїй лазні (Сахара-16 з пароутворювачем)
  • Нержавійка — матеріал, який дозволяє мати мінімальну вагу при максимальній віддачі теплоти і довговічності конструкції;
  • Час збірки — до 10 хвилин;
  • Намет (4,5 кг) — пожежостійкість тканину LT 500;
  • Комплект включає розбірні полки (13 кг) навантаженням до 240 кг

Судячи по вазі — лазня призначена для транспортування в машині і розрахована на 5-7 чоловік.

З цієї ж серії можна акцентувати увагу на мобільну переносну баню «Мобіба». Але вона знаходиться в іншій ваговій категорії. Наприклад, Мобіба-5 — легше і загальна вага двох сумок з комплектом становить 17 кг. Рекомендована грубка для намету «Пічуга» або «Медіана».

Набір варіантів Мобіб радує своєю різноманітністю: від маленьких — до дуже великих. При цьому майже всі намети можуть використовуватися не як мобільні лазні, а традиційно, але з опалювальним приладом для зимових і холодних умов. Вони можуть вміщати до 8 чоловік і забезпечуються перегородками і модулями дверей. При цьому вони легкі і дійсно мобільні!

Мобільні пересувні лазні

Пересувні лазні на колесах

Я б не плутав або не ототожнював баню на колесах з мобільного похідної лазнею. Це абсолютно різні речі. Якщо похідні лазні можна кинути в багажник, то лазні на колесах обмежені радіусом дії, в межах якого є дорога для такого причепа. Похідну лазню можна донести в недоступне місце, чого не можна зробити з жорсткою і важкої конструкцією причепа.

Мобільні пересувні лазні

Але ці лазні на колесах — більше схожі на справжні лазні і відрізняються тільки розміром. А все інше &# 8212; як в стаціонарних: вагонка на стінах, піч побільше, лавки ширше і пахне не тільки липою але і фундаментальністю. На багатьох фото такі баньки зображені у вигляді бочок, але по-справжньому вони не пересувні. Ці причепи просто доставляють такі вироби на автопричіпах. У них характерні для наземної установки «ноги». Баня — бочка зроблена в такому вигляді, швидше за все, через популярність незвичайних форм. А, ось, з практичної точки зору «бочка» складніше в монтажі і обмежена в площі статі. Що робить її не дуже зручною в експлуатації. Вони добре вписуються в дизайн садиби, займають мало місця. Але найголовніше — їх проектували для транспортування малими автомобільними причепами. Як правило, такі баньки перевозяться на одноосьових причепах.

Важливо пам’ятати одне — як правило, «бочки» возять і перевозять, але вони за своїм функціоналом непридатні для постійного перевезення на замовлення.

Мобільні пересувні лазні

Справжні мобільні лазні на колесах виглядають абсолютно по-іншому. Вантажівки зі зрубом на платформі або тягачі несуть на собі повністю автономні корпусу лазень без всяких причепів. Прохідність причепа не завжди дозволить доставити пересувну лазню до озера або в ліс по нашим дорогам. Достатньо зателефонувати господареві такої лазні і далі все відбувається як в таксі. Тільки за такої лазнею вам доведеться їхати на своїй машині. Перевезення людей в таких «необладнаних» транспортних засобах заборонена. Треба бути готовим і до того, що власник такої лазні буде «крутитися» поруч з вашої зоною відпочинку. І повністю усамітнитися вам не вийде. Хіба мало може трапитися і з машиною і з лазнею !?

Зона покриття пересувних лазень

Мобільні пересувні лазніУ своїй більшості пересувні і мобільні лазні, м’яко кажучи, не зовсім легалізовані. Тому зона їх дії доводиться на затишні місця далеко від міст, по селах і хуторах, в околицях озер і річок і обов’язково далеко від будь-якого роду контролюючих органів. Практично важко знайти пересувні лазні на «колесах за викликом», які мають затверджену автоінспекцією конструкцію і дозвіл санепілемслужби на діяльність.

Але ті, хто ризикує паритися в такій лазні, як правило, в першу чергу ризикують своїм сімейним репутацією (Ха-ха-ха).

Короткий опис статті: Мобільні лазні фото, мобільні лазні фото

Джерело: Мобільні пересувні лазні

Також ви можете прочитати

No Comments

Leave a Reply