Російська садиба Чувашія новочебоксарск Чебоксари зруби будинків лазень котеджів …

28.05.2018

Дерев’яні будинки з колоди в Чувашії

Шановні відвідувачі! Ми раді вітати вас на інтернет-порталі

http://srub-chuvashia.ru з малоповерхового будівництва в Чувашії. Наша компанія пропонує вам весь спектр послуг, необхідних приватному забудовнику для будівництва "будинку своєї мрії".

Наша компанія пропонує придбати якісний зруб будинку, котеджу або лазні власного виробництва. Будівництво дерев’яних будинків ведеться за типовими і індивідуальними проектами. На виробництві використовується тільки високоякісна сировина — будівельний ліс діаметром до 45 сантиметрів.

У сферу діяльності компанії входить:

• виготовлення та продаж зрубів;

• монтажні, оздоблювальні та інженерні роботи;

• реалізація якісних оздоблювальних матеріалів та інженерного обладнання.

Ми гарантуємо високу якість послуг, що надаються. Штат укомплектований професійними будівельниками та інженерами, тому ви можете бути впевнені в надійності зведених об’єктів. Точне виконання всіх технологічних норм і вимог позбавить вас від витрат, неминучих в разі звернення в неспеціалізоване агентство. А купуючи типовий зруб, ви значно економите час на пошуки відповідного варіанту.

Наша компанія функціонує вже більше 5 років і набула за цей час великий досвід будівництва та реалізації готових зрубів будинків з колоди.

Ось уже кілька років поспіль нам вдається утримувати лідируючі позиції на ринку будівельних послуг Чувашії. І все це завдяки тому, що зруби будинків, пропоновані нами, відповідають найжорсткішим вимогам якості.

Орієнтовні терміни будівництва зрубу будинку / лазні

Російська садиба Чувашія новочебоксарск Чебоксари зруби будинків лазень котеджів ...

Необхідно врахувати, що між 3 і 4 стадіями будівництва дерев’яного будинку потрібно проведення технологічної перерви, тривалість якого залежить від погодних умов. Як показує практика, ця перерва складає 6-9 місяців. Більш того, варто зауважити, що ми рекомендуємо виконувати чистові оздоблювальні роботи (сходи, чистову підлогу, стелю, внутрішні наличники, плінтуси) після того, як будинок опалювався протягом 1,5-2 місяців.

Будівництво надійних дерев’яних будинків нашою компанією

Бажаєте перебратися подалі від пилу і суєти великого міста — звертайтеся до нас! Надійний зруб оцінить кожен, хто знає толк в природній красі дерев’яних будинків і прагне вигідно вкласти свої кошти в будівництво.

Проекти дерев’яних будинків ніколи не втратять популярність — адже дерево володіє особливим шармом життя. Багато хто не розглядають проекти дерев’яних будинків, вважаючи, що вони пожежонебезпечні, складні в будівництві і дороги. Однак сучасні технології, за якими реалізуються проекти дерев’яних будинків, дозволяють позбутися від більшості з цих недоліків. Створюючи проекти дерев’яних будинків, архітектори можуть використовувати кілька типів цього природного матеріалу. В першу чергу, матеріал, з якого виконуються такі проекти будинків, — оциліндрованої колоди. Проекти будинків зі зрубу прекрасний вибір як з економічної, так і з практичної точки зору.

Короткий опис статті: Дерев’яні будинки з колоди в Чувашії, дерев’яні будинки з колоди в Чувашії

Джерело: Російська Садиба, Чувашія, Новочебоксарск, Чебоксари, зруби будинків, бань, котеджів, зруби оцилиндрованні Чувашія, оцилиндрованні зруби Чебоксари, Новочебоксарськ, Цивільськ, Канаш, Маріїнський Посад, Ядрин, Козловка, Алатир, Шамрила, Урмари, Чуваська Республіка, будівництво дерев’яних будинків під ключ Чувашія, Чебоксари, Новочебоксарськ, Цивільськ, Канаш, Маріїнський Посад, Ядрин, Козловка, Алатир, Шамрила, Урмари, Чуваська Республіка, виготовлення зрубів лазні, будинки, котедж, альтанки з колоди, меблі «Садова» в комплекті стіл і дві лави зоциліндрованих колод, виготовлення зрубів, будинків, бань, альтанок на замовлення, в короткі терміни, колода оциліндрована шліфоване, діаметр від 180мм, 200мм, 220мм, 240мм, 260мм, 280мм, проекти будинків, котеджів, лазень, кроквяна система, фронтони, балки, лаги, фундамент стрічковий армований, свайно-гвинтовий фундамент, конопатка, межвенцовий утеплювач джут, пакля, чорнову підлогу, чистовий підлогу, утеплення підлоги, гідроізоляція і пароізоляція, стелю, утеплення стель, чорновий стелю, виготовлення альтанки, меблів і колоди, шліфовrа зрубу, зруб 3 x 3; 3 x 4; 3 x 5; 3 x 6; 4 x 6; 5 x 6; 6 x 6; 6 x 7; 6 x 8; 6 x 9; 6 x 12; 7 x 7; 7 x 8; 7 x 9; 7, 5 x 9, 5; 8 x 8; 8 x 9; 9 x 9; 9 x 10; 10 x 10; 10 x 11; 11 x 11; 11 x 12; 12 x 12; 12 x 13; 13 x 13; лазні на замовлення, п’ятистінок, шестістенок, семістенок, восмістенок, добірний ліс хвойних порід, сосна, ялина, кедр, липа, Готові конструкції, зруби в Чебоксарах, зруб 3 на 3; 3 на 4; 3 на 5; 3 на 6; 4 на 6; 5 на 6; 6 на 6; 6 на 7; 6 на 8; 6 на 9; 6 на 12; 7 на 7; 7 на 8; 7 на 9; 7, 5 на 9, 5; 8 на 8; 8 на 9; 9 на 9; 9 на 10; 10 на 10; 10 на 11; 11 на 11; 11 на 12; 12 на 12; 12 на 13; 13 на 13; будинок двоповерховий, будинок з мансардою

Також ви можете прочитати

No Comments

Leave a Reply