Зруби з Пскова недорого від виробника

31.05.2018

Псковські зруби. Виготовлення на замовлення і в наявності.

Зруби з Пскова недорого від виробника Ви зацікавлені будівництвом лазні або будинку? В такому випадку Ви звернулися за адресою! Сучасні люди проводять ночі і дні в галасливих великих містах, мріючи про те, щоб побувати на свіжому повітрі, побродити по лісі. Ідеальним місцем для позбавлення від щоденних метушливих думок стає будиночок з дерева за містом або лазня зі зрубу.

Наша компанія рада допомогти тим, хто бажає стати ближче до природи. Ми з задоволенням займемося будівництвом заміського котеджу, лазні або невеликого будиночка з затишним двором для вас, пахучим ароматом сосни.

Зведення лазень, котеджів і будинків нашими майстрами здійснюється з дотриманням усіх вимог будівництва, тільки з якісних матеріалів.

Чим ми займаємося?

  • Виготовляємо недорогі зруби бань і будинків (рубка в лапу).
  • Доставляємо їх на місце установки.
  • Робимо фундаменти (стовпчастий, свайно — гвинтовий, стрічковий і ін.).
  • Встановлюємо на місце.
  • Обробляємо під ключ (за бажанням замовника).

Зруби з Пскова недорого від виробника Зруби з Пскова недорого від виробника Зруби з Пскова недорого від виробника

Для можливості максимального варіювання вартістю, рубані будинки зводять, застосовуючи рубку в «лапу» або «російську чашу». Рубку в «лапу» вважають бюджетним варіантом. Але незважаючи на це, цей тип рубки більш складний, ніж рубка в «чашу», для нього потрібно більш кваліфікований підхід. Всі колоди необхідно підганяти з максимальною точністю і ретельністю, щоб між колодами не було щілин. У такому випадку ціна і якість будуть гармонійно відповідати.

Зруби з Пскова, рубані в лапу, є найефективнішою інвестицією в здоров’я вашої сім’ї, оскільки будинок за містом — це запорука бадьорого духу і активного довголіття.

Слід зазначити, що будинки, виготовлені з дерева, користуються великим попитом останнім часом. При цьому особливо цінується сосновий зруб з Пскова. Для будівництва будинків, котеджів і бань ми користуємося тільки якісним лісом! Завдяки цьому зведення будинків і оздоблювальні роботи здійснюються нами на професійному рівні. Старовинні теслярські прийоми, використовувані нашими майстрами, зробили нашу компанію дуже популярною на ринку послуг Росії.

Вартість від виробника!

Низька ціна обумовлена ​​тим що ми рубаємо без посередників і маємо свою бригаду потомствених теслярів (досвід кожного більше 10 років). Так само весь пиломатеріал який використовується нами при будівництві, виготовляється і обробляється нами. Для доставки нашої продукції використовується власний транспорт.

Працюючи з нами Ви отримуєте перевагу в тому, що ми надаємо весь комплекс послуг, від початку і до кінця робіт (від рубки і до обробки).

Майданчик готових зрубів з зимового лісу

Більше відео про виробництво наших зрубів Ви можете подивитися на нашому сайті в розділі відео.

Короткий опис статті: Виготовлення дерев’яних будинків в Пскові, зруби з Пскова, зруби з Пскова недорого

Джерело: Зруби з Пскова недорого від виробника

Також ви можете прочитати

No Comments

Leave a Reply